sadsad x
asdasd
Sofra Grubu
Şık sofralar, keyifli detaylar ve unutulmaz anlar Schafer'la başlar! Ömür boyu desen garantili Tılsım'dan, özel tasarım Fine Bone takımlara, neşeli kahvaltı parçalarından, unutulmaz davet sofralarına her anınızda yanınızdayız. Tüm o anları güzelleştirmek için varız.
yemek1.jpg (296 KB)
Filtreler
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Tılsım 60 Parça Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Tılsım (Shf7002) Yemek Takım-60 Parça-Altın Schafer - Schafer Tılsım (Shf7002) Yemek Takım-60 Parça-Altın (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Monıca 60 Parça Platin 01 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Monıca 60 Parça Altın 02 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Dante 55 Parça Mavi Yemek Takımı Schafer - Schafer Dante 55 Parça Mavi Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Dora 60 Parça Gold 02 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Dora 60 Parça Platin Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Sole Yemek Takımı-60 Parça-Platin-01 Schafer - Schafer Sole Yemek Takımı-60 Parça-Platin-01 (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Sole 60 Parça Platin 02 Yemek Takımı Schafer - Schafer Sole 60 Parça Platin 02 Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Lisa Yemek Takımı-60 Parça-Altın-02 Schafer - Schafer Lisa Yemek Takımı-60 Parça-Altın-02 (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Altın 03 Yemek Takımı Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Altın 03 Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Platin 01 Yemek Takımı Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Platin 01 Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Altın 04 Yemek Takımı Schafer - Schafer Lisa 60 Parça Altın 04 Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Platz 60 Parça Platin 04 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz Yemek Takımı Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz 09 Yemek Takımı Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz 09 Yemek Takımı (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz 08 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Wondel 60 Parça Beyaz 02 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Laura 60 Parça Altın 01 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Laura 60 Parça Altın 02 Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Laura 60 Parça Platin Yemek Takımı
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Sole Yemek Takımı-60 Parça-Altın-01 Schafer - Schafer Sole Yemek Takımı-60 Parça-Altın-01 (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Majestıc Yemek Takımı -60 Parça-Altın Schafer - Schafer Majestıc Yemek Takımı -60 Parça-Altın (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Lisa Yemek Takımı-60 Parça-Platin-02
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Majestıc Yemek Takımı -60 Parça-Altın Schafer - Schafer Majestıc Yemek Takımı -60 Parça-Altın (1)

Sofra Grubu Nedir?

 Sofra grubu ürünleri evlerinizdeki yemek yeme deneyiminin vazgeçilmez parçalarından oluşmaktadır. Sofra grubu ürünleri kahvaltı öğününde, öğle yemeğinde, akşam yemeğinde kullanılan tüm ürünleri; servis ve sunum aşamasındaki tüm ürünleri kapsamaktadır. Schafer Sofra Grubu Ürünleri kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı ile güven verirken aynı zamanda birbirinden şık ve estetik tasarımından kaynaklanan göz alıcı güzelliği ile dikkat çekmektedir. Schafer Sofra Grubu Ürünleri besin tüketim sürecinin tüm aşama ve versiyonlarına güzellik katmaktadır, mutfağınızdaki lezzeti Schafer ile taçlandıran ürünlerden oluşmaktadır. Yemek masalarını güzelleştiren, kahvaltılara keyif katan ve sunumlarınızı eşsizleştiren birbirinden şık ürünler, uzun ömürlü kullanım deneyimi ile Schafer’da sizleri beklemektedir.

Sofra Grubu Ürünleri Nelerdir?

 Schafer Sofra Grubu Ürünleri; yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları, çay pasta takımları, pasta sunum servis seti; sofra grubu ürün kategorilerinden bazılarıdır. Sofra grubu ürünleri türüne ve kullanıma yönelik üretilmektedir. Sofra grubu takımları kullanım çeşitliliğine göre oluşturulmaktadır. Yemek Takımları; 12 Kişilik Yemek Takımları ve 6 Kişilik Yemek Takımları olarak ayrılmaktadır. Kahvaltı Takımları materyal ve paça bakımından 30 parça, 32 parça, 52 parça; seramik, porselen, bone olarak ayrılmaktadır. Bunun dışındaki sofra grubu ürünleri Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, Tekli Çatal Bıçak, Çay Pasta Takımları, Çay Fincanları, Kahve Fincanları, Pasta Takımları, Çay Setleri, Kupalar, Pasta Sunum Servis Seti, Kahvaltı ve Servis Takımları, Kurabiyelik & Şekerlik, Servis Tabakları, Bardak Sürahi Takımları, Baharat Takımları olarak ayrılmaktadır. Schafer Sofra Grubu Ürünleri tüm kategorilerde üstün kalite ve şık tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. 

Sofra Grubu Ürünleri Ne İşe Yarar?

 Sofra grubu, tüm gıda ürünlerini sofralarınıza getiren ve sunumlarınıza taşıyan ürünlerden oluşmaktadır. Sofra grubu takımları tüm servis ihtiyaçlarınızda yanınızda olan ürünlerden oluşmaktadır. Peki sofra grubu ürünlerinin kalitesi ve güzelliği ne işe yarar? Sofraların ve sunumların estetik mimarı olan Schafer Sofra Grubu; ürünlerin kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Lezzet serüvenini eşsizleştiren Schafer Sofra Grubu Takımları pratik ve şık bir ürün deneyimi vaad etmektedir. Servis takımları ve sunum ürünleri misafirlerinizi etkileyen, lezzetli tariflerinizi güzellik ile taçlandıran ürünlerdir. Yemek takımları tüm aileyi bir masaya toplayan estetiğe sahiptir. Yiyeceklerinizin lezzetini şık bir görüntüye ve eşsiz bir sunuma dönüştüren Schafer Sofra Grubu Takımları aynı zamanda uzun ömürlü kullanım deneyimi sunmaktadır.

 Sofra Grubu Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

 Sofra grubu ürünlerini evinizde kullandığınız tüm sofra, servis ve sunum ürünlerini kapsamaktadır. Ürün çeşidi ve kullanımı oldukça farklılık gösteren sofra grubu kategorisi yemek takımlarından kurabiyeliklere kadar geniş bir skalaya sahiptir. Schafer Sofra Grubu Ürünleri; 12 Kişilik Yemek Takımları ve 6 Kişilik Yemek Takımları, 30 parça, 32 parça, 52 parça Kahvaltı Takımları, Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, Tekli Çatal Bıçak, Çay Pasta Takımları, Çay Fincanları, Kahve Fincanları, Pasta Takımları, Çay Setleri, Kupalar, Pasta Sunum Servis Seti, Kahvaltı ve Servis Takımları, Kurabiyelik & Şekerlik, Servis Tabakları, Bardak Sürahi Takımları, Baharat Takımları ürünlerinden oluşturmaktadır.

 Sofra Grubu Kullanım Alanları

 Sofra grubu ürünlerini evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sofra grubu takımlarını arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Sofra grubu ürünleri nerelerde ve hangi koşullarda kullanılmalı diye merak ediyor musunuz? Schafer Sofra Grubu Ürünleri tüm koşullarda ve besin tüketme alanında kullanılabilir. Üstelik sofra grubu gereçleri inanılmaz lezzetleri sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı oluyor. Davet sofralarını eşsiz yemek takımları ile donatabilirsiniz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı keyifle, tadını çıkartarak geçirmeniz için birbirinden şık ve kullanışlı kahvaltı takımlarını tercih edebilirsiniz. Çay ve kahve saatinde içeceklerinizi şık bardaklar ile içebilir, sunum ve servis gereçleri ile tatlı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Unutulmaz sofralar ve keyifli anıları, Schafer Sofra Grubu Ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.

 Sofra Grubunda Ürün Kalitesinin Önemi

 Sofra grubu ürün kalitesi birçok açıdan oldukça önemlidir. Çeyizinizin bir parçası olan, yeni açtığınız ve kullanmaya başladığınız ürünün bir anda eskimesini veya zarar görmesini ister misiniz? Tabi ki de herkes gibi siz de ürününüzü uzun yıllar boyunca kullanmak ister ve değer verirsiniz. Kaliteli üretime sahip olmayan sofra grubu ürünlerinde ise bu uzun süreli kullanım ve kalitenin verdiği güvence bulunmamaktadır. Schafer Sofra Grubu Ürünleri sizleri bu endişeden kurtaracaktır. Ömürlük ürün kalitesi ve güvence veren garantisi ile Schafer her aşamada yanınızda. Sofra grubu takımlarının ürün kalitesi, ürünün uzun ömürlü kullanım sürecini belirlemektedir. Schafer Sofra Grubu Takımları kaliteli üretimi ile hem sağlık standartlarına uygun bir şekilde hem de kaliteli bir şekilde kullanılabilmektedir.

 Sofra Grubu Ürünlerini Hangi Kriterlere Göre Seçmeliyim?

 Sofra grubu ürünlerinden hangisini kullanacağınız, hangisini satın almak istediğiniz farklılık gösterebilir. Bu noktada sofra grubu içerisinden belirli kriterlere dayanarak ürünler seçmelisiniz. Yemek takımları içerisinden kaç kişi tarafından kullanılacağına yönelik bir karar verebilirsiniz. Kahvaltı takımları arasından da kullanıcı sayısı ve parça sayısına yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Çatal kaşık bıçak setleri arasından da parça sayısı ve ürün kalitesini baz alarak kullanım tercihinize uygun bir takım seçebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda sofra grubu ile ilgili tercihlerde ön plana çıkan unsurlar ürünün parça sayısı, tasarımı ve dayanıklılığıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak göz zevkinize ve ailenizdeki kişi sayısına uygun bir Schafer Sofra Grubu Takımı seçebilirsiniz.

Sofra Grubu Ürün Ömrü Ne Kadar?

 Sofra grubu ürünleri çeşit bakımından birçok türe ayrıldığı için ürün kullanım ömürleri bu türler arasında farklılık gösterebilmektedir. Yemek Takımları; 12 Kişilik Yemek Takımları ve 6 Kişilik Yemek Takımları olarak ayrılmaktadır. En sık kullanılan sofra ürünü yemek takımları olup, Schafer Yemek Takımları doğru kullanımda yıllar boyunca ilk günkü kalitesini korumaktadır. Kahvaltı Takımları, Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları, Tekli Çatal Bıçak, Çay Pasta Takımları, Çay Fincanları, Kahve Fincanları, Pasta Takımları, Çay Setleri, Kupalar, Pasta Sunum Servis Seti, Kahvaltı ve Servis Takımları, Kurabiyelik & Şekerlik, Servis Tabakları, Bardak Sürahi Takımları, Baharat Takımları ve benzeri tüm Schafer ürünleri kaliteli üretime sahiptir. Doğru kullanımda yıllar boyunca ilk günkü kalitesini muhafaza etmektedir.

 Sofra Grubu Ürünlerinin Tasarım Detayları ve Desenleri Zarar Görür Mü?

 Sofra grubu ürünleri birbirinden çeşitli tasarımlara ve desen detaylarına sahiptir. Birçok sofra grubu ürününün tasarımında ve desenlerinde deforme oluşmaktadır. Kullanıcının sofra grubu ürününü yıkama ve saklama standartları sonucunda ürünler etkilenebilmektedir. Kaliteli materyal ile üretilen sofra grubu ürünlerinde bu sorun meydana gelmez. Schafer Sofra Grubu Ürünleri üstün kalitesi ile tasarımların aşınması ve deforme olması sorununa karşı son derece dayanıklıdır. Sofra grubu ürünlerinde desen garantisi bulunmamasına karşın Schafer Tılsım Yemek Takımı ürününde ömür boyu desen garantisi bulunmaktadır.

 

Sofra grubu ürünleri birbirinden çeşitli tasarımlara ve desen detaylarına sahiptir. Birçok sofra grubu ürününün tasarımında ve desenlerinde deforme oluşmaktadır. Kullanıcının sofra grubu ürününü yıkama ve saklama standartları sonucunda ürünler etkilenebilmektedir. Kaliteli materyal ile üretilen sofra grubu ürünlerinde bu sorun meydana gelmez. Schafer Sofra Grubu Ürünleri üstün kalitesi ile tasarımların aşınması ve deforme olması sorununa karşı son derece dayanıklıdır. Sofra grubu ürünlerinde desen garantisi bulunmamasına karşın Schafer Tılsım Yemek Takımı ürününde ömür boyu desen garantisi bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.