sadsad x
asdasd
Servis Tabakları
Birbirinden özgün tasarımlara sahip porselen, seramik ve cam servis tabakları, derin meyve tabakları sizlerle.
servis.jpg (133 KB)
Filtreler
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Freya Dove Salata Kasesi-Ø23Cm-1 Parça-Beyaz Schafer - Schafer Freya Dove Salata Kasesi-Ø23Cm-1 Parça-Beyaz (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Freya Dove Servis Tabağı-Ø24Cm-1 Parça-Beyaz Schafer - Schafer Freya Dove Servis Tabağı-Ø24Cm-1 Parça-Beyaz (1)
Ücretsiz Kargo Schafer - Schafer Freya Dove Yuvarlak Servis Tabağı-Ø26Cm-1 Parça Schafer - Schafer Freya Dove Yuvarlak Servis Tabağı-Ø26Cm-1 Parça (1)

Servis Tabakları Nedir?

 Servis tabakları sunum ve servis sürecinde birçok yiyeceği sofralarınıza taşıyan parçalardır. Misafir ağırlarken sıkça kullanılan ve birbirinden zarif sunumlar hazırlamanızı sağlayan Schafer Servis Tabakları; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia Serileri’nden oluşur. Schafer Servis Tabakları birçok sunum tarzına yakışan farklı tasarımlara sahip ürünlerden oluşur. Schafer kalitesi ile sofralarınıza taşıyabileceğiniz servis tabağı ürünleri içerisinde her göz zevkine hitap eden farklı bir ürün bulmanız mümkün. Schafer Servis Ürünleri içerisinde sunumlarınıza ve ikramlarınıza güzellik katan servis tabağı ürünleri; peynir tabaklarından aperatif ikramlara birçok lezzet sunumu için güzellik kaynağıdır. Servis tabakları sofralarınıza zarafet katan ürünlerden oluşur.

 Servis Tabakları Özellikleri Nelerdir?

 Schafer Servis Tabakları şık tasarımlara ve kaliteli üretime sahiptir. Sofra grubu ürünleri içerisinde en sık kullanılan ürünlerden birisi olan servis tabakları tasarımlarına ve kullanım alanlarına bağlı olarak birbirinden ayrılmaktadır. Birçok servis tabağı, kullanım süresi boyunca giderek eskimekte ve deforme olmaktadır. Kaliteli olmayan ve ucuz hammadde kullanılarak üretilmiş olan servis tabakları kısa sürede deforme olabilmektedir. Schafer’ın kaliteli ve titiz üretimi ile hayat bulan birbirinden şık servis tabağı ise uzun ömürlü kullanım imkanı sunan ürünlerden oluşmaktadır. Schafer Servis Tabakları sayesinde sunumlarınızın ve ikramlarınızın güzelliği hep göz kamaştırıcı olsun.  

 Servis Tabakları Ne İşe Yarar?

 Servis tabakları ikramlarınıza ve aperatif yiyeceklerinize sunum güzelliği katar. Dört dörtlük bir sunum için Schafer Servis Tabağı Ürünleri’ni tercih edebilirsiniz. Schafer Servis Tabakları; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia Serisi ürünlerini kapsamaktadır. Servis tabakları hoş sunumlara ve gözünüzü tatmin eden güzel servisler hazırlamanıza imkan sağlamaktadır. Schafer Servis Tabakları birçok alanda size en iyi verimi sağlamak ve sofra deneyiminizi benzersiz kılmak için üretilmiştir. Schafer Servis Tabakları sayesinde misafirlerinizi ağırlarken birbirinden şık sunumlar hazırlayabilir veya dört dörtlük bir tabak hazırlayarak kendinizi şımartabilirsiniz. Servis tabağı ürünlerini aynı zamanda sevdikleriniz için hediye olarak tercih edebilirsiniz.

 Servis Tabakları Çeşitleri ve Özellikleri

 Schafer Servis Tabakları birbirinden farklı renk ve tür çeşitliliğine sahiptir. Servis tabakları sofralarda birçok alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Servis sürecinizi zarafet katan birçok farklı tasarıma ve renge sahip Schafer Servis Takımları; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia serisi ürünleridir. Her kahvaltı takımı seti kendi içerisinde parça sayısı, tasarımı ve üretim materyali açısından farklılaşmaktadır. Schafer Servis Takımları diğer Schafer Sofra Ürünleri’nde olduğu gibi renk ve tasarım çeşitliliği ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mutfakta en sevdiğiniz renk ve tasarıma sahip ürünleri kullanmak istiyorsanız Schafer Servis Tabakları dilediğiniz renk ve tasarımdaki çeşitliliği ile arzuladığınız enerjiyi sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

 Servis Tabakları Kullanım Alanları

  Schafer Servis Setleri her serisi farklı güzellikle olan bir ürün yelpazesine sahiptir. Servis takımları ile sofralarınıza ve sunumlarınıza estetik zevkinizi yansıtabilirsiniz. Misafirlerinize ikramlar hazırlarken veya kendiniz için güzel bir tabak hazırlarken servis tabakları vazgeçilmeziniz olacak. Schafer Servis Tabakları ile sofralardaki özel anları güzelleştirebilirsiniz. Servis tabakları ile günün en önemli öğününde ve özel günlerde şık sunumlar yapabilir, ya da gündelik hayatınızda sofranıza güzellik katabilirsiniz. Schafer Servis Tabakları; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia Serileri’nden oluşan birbirinden güzel ürünlere sahiptir. Schafer Kahvaltı Takımları üstün kalite ile üretilmektedir. Birçok renk seçeneğine sahip Schafer Servis Takımı, her kullanıcıya hitap eden farklı tasarımları ile sofralarınıza güzellik katmak için sizleri bekliyor.

 Servis Tabakları Sofralar İçin Neden Gereklidir?

 Sofra deneyiminin en önemli unsurlarından estetik; sofralarınızdaki şıklığı ve lezzet deneyiminizin kalitesini etkilediği için Schafer Servis Tabakları birbirinden şık tasarımları ve kaliteli üretimi ile sizleri tatmin ederek sofralarınızı güzelleştirecek ürün deneyimi sunmaktadır. Schafer Servis Setleri sayesinde sofranız her zaman güzel bir düzene sahip olur ve tüm gözleri üzerine çeker. Deforme olan servis setleri sunum güzelliğin yitirildiği ve ürünlerinizin kullanışsız bir duruma geldiğinin habercisidir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunamayan servis tabağı ürünleri bir süre sonra kullanılamaz hale gelebilir. Kaliteli servis tabakları bunun gibi deforme olma ve benzeri problemlerin önüne geçmektedir. Kaliteli üretime sahip olan Schafer Servis Tabakları uzun ömürlü kullanım imkanı sunarak sofralarınızda daima ışıldar.

 Hangi Servis Tabakları Ürününü Almalıyım?

 Servis tabakları; ürün çeşidi, ürün boyutu ve ürün renklerine bağlı olarak birbirinden farklı türlere ayrılır. Kullanışlı bir servis tabağı almak için kullanma sıklığınız ve ihtiyacınız olan servis tabağı ürününün kullanım amacı, satın alma sürecindeki fikirlerinizi belirlemektedir. Kullanım amacınıza uygun olan, en iyi servis deneyimini sizlerle buluşturan, servis tabakları; ikram sunumlarınızdan kahvaltı tabaklarına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Schafer Servis Takımları; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia Serisi ürünlerimizden oluşmaktadır. Schafer Servis Takımları’nın kullanıcı dostu geniş ürün yelpazesi içerisinden, kullanım şeklinize uygun bir seçim yaparak kullanmak istediğiniz takımı tercih edebilirsiniz.

 Servis Tabakları Ürün Ömrü Ne Kadardır?

 Servis tabakları ürün kalitesine göre değişen bir kullanım ömrü sunmaktadır. Doğru bir servis seti tercih etmek için güvenilir ve dayanıklı ürünlere sahip bir marka seçimi yapmalısınız. Üstün kalite ile üretilen Schafer Servis Tabakları uzun ömürlü kullanım deneyimi sunmakta ve tüm kullanıcılarını mutlu edecek bir kalite ile üretilmektedir. Schafer Servis Tabakları birçok alanda sizi, ailenizi ve misafirlerinizi memnun eden bir servis hazıranmasını sağlamaktadır. Schafer Servis Tabakları arasından Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary, Olivia Serileri’ni sofralarınıza taşayarak kaliteli ürün deneyimini keşfedebilirsiniz. Dilediğiniz Schafer Servis Tabağı ile uzun ömürlü kullanım imkanını deneyimleyebilirsiniz.

 Servis Tabakları Zarar Görür mü?

 Schafer Servis Tabakları, sofralarda kaliteli üretimi ve şık tasarımları ile sizlerle. Kahvaltı sunumlarınızı pratik ve şık bir şekilde hazırlamak istiyorsanız Schafer Servis Tabakları tüm kahvaltı sunumlarını en estetik formlarında sofralarınıza taşımaktadır. Peki birbirinden güzel sunumlar yapmanızı sağlayan servis tabakları zarar görür mü? Schafer Servis Tabakları ve Setleri kullanım kılavuzundaki kriterlere uyularak kullanıldığında uzun ömürlü kullanım deneyimi sunmaktadır. Piyasadaki birçok servis tabağı kaliteli ürün deneyimi sunmamaktadır. Servis tabakları üretim materyaline ve kalitesine bağlı olarak kısa ömürlü ve verimli olmayan bir kullanım deneyimi sunabilir. Schafer Servis Takımları ise kolay kolay deforme olmayan üstün kaliteli bir üretime sahiptir. Göz zevkinize hitap eden Schafer Servis Tabağını; Marine, Lotus, Epoch, Spice Road, Helen, Petite, Cure, Unique, Bright, Mystic, Intense, Vanilla, Frame, Diary ve Olivia Serileri arasında bulabilir, şık sunumlara sahip servis tabakları ile uzun ömürlü kullanım deneyimini sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.