Online Destek

Yardım Kategorileri

 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

  schafer.com.tr üzerinden sipariş yaratabilmek için sitemize üye olman gerekmektedir. Üyelik formumuzu kullanarak birkaç adımda sitemize hızlıca üye olabilirsin. Sitemize üye olmak için Facebook hesabını da kullanabilirsin.

  Sitemize üye olmak için buraya tıklayabilirsin.

 • Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

  Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinden yararlanarak seninle iletişime geçecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz. Üyelik bilgilerinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresinize gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz. Adres eklemek veya mevcut adresinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Kargo ücreti ne kadar?

  schafer.com.tr siparişlerinde 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz, diğer alışverişler ise yurtiçi teslimat adreslerine sabit 6,95 TL kargo ücreti ile gönderilir. Kargo ücreti schafer.com.tr’den verdiğiniz sipariş esnasında ödeme sayfasında satın alacağınız ürünle birlikte ödenir. Ayrıca kargo görevlisine ücret ödemezsin.